Receptie: 015-251 31 00
info@zorgservicexl.nl

Onze inkopers

mtw_3187

Voor vragen over operationele inkoop kunt u contact opnemen met onze afdeling inkoop

MAIL INKOOP

015-251 31 26

Zorgservice XL heeft een team van specialistische inkopers. Alles wat ingekocht wordt, is verdeeld onder onze inkoopteams. Hier leest u welke inkopers verantwoordelijk zijn voor welk pakket.

Team Medisch 1

(Radiologie/Radiotherapie/Apotheek/Neurologie/Poli Implantaten Gehoor en Oog)
Martijn Zagt
E-mail; m.zagt@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-57352852

(Klinische en poliklinische afdelingen)
Ellen Joling
E-mail; e.joling@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-30127490

(Cardiologie/Poli Implantaten ICD’s & Pacemakers/Hartchirurgie)
Peter Kuijer
E-mail; p.kuijer@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-10398186

Team Medisch 2 

(Operatiekamer/Intensive Care/CSA/Spoedeisende Hulp/Maag Darm Lever (MDL))

Thijs Plambeck
E-mail; t.plambeck@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-45471667

(Laboratorium en Dialyse)

Tearry Bekkers
E-mail; t.bekkers@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-30240313

Team Facilitair

(Facilitair)

Joran Rouppe van der Voort
E-mail; j.rouppevandervoort@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-10517446

Maria Galjaard
E-mail; m.galjaard@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-30236600

 

(ICT Investeringen en Projecten)

Birgit Jansen
E-mail; b.jansen@zorgservicexl.nl
Telefoonnummer; 06-20007136